Detail Triček

Grill king

Máš rád pořádnou grilovačku a jsi v tom král ? Pak tu máš jasnou volbu pro tvé volnočasové Grill tričko.

Cena: 399kč

Celý článek

Not today Ladies

Dnes ne slečny, jsem tu jen kvůli pití. Občas to tak vypadá a občas to tak i je. Kdyby to náhodou nebylo jasné každému, máte na to tričko.

Od  299kč

Celý článek

Chlastací tričko

Občas piju vodu abych překvapil svá játra ... Kolik z vás to zna ? :) já ano a nooo je to celkem příjemný pocit :)

 Cena od 299kč

Celý článek

I love dnb

Milujete DnB ?  Tak to je nadupané tričko plné nadšení právě pro vás.

Celý článek

I love dubstep

Tričko s nápisem " I love dubstep " pro všechny, kteří dubstepem žijí, denně ho poslouchají a nikdy na něj nedají dopustit.

Celý článek

I see drunk people

Všichni jsme viděli Šestý smysl a všichni si pamatujeme záběr na malého chlapce Colea v potemnělé místnosti jak říká Malcolmovi Crowovi (v podání Bruce Willise), že vidí mrtvé lidi. A co když to není tak úplně pravda? Co když nemá na mysli duchy, ale opilce, kteří ztěžují život? Tak, či onak toto zábavné tričko se vám bude rozhodně líbit. Velký barevný potisk na černém tričku se prostě musí líbit každému, bez ohledu na věk či pohlaví. Hodí se jak pro abstinenty, kteří se mohou smát známým štamgastům a na opak, ti kteří si alkohol dají rádi, si určitě udělají srandu sami ze sebe! Když s tímto tričkem přijdete na párty, určitě sklidíte úspěch. Jen si představte, jak se budete líbit všem, kteří už něco požili a skvěle si užívají zábavu! Určitě nám dejte vědět, jak vaši přátelé zareagovali na tričko a zda si vzpomněli na tuto nezapomenutelnou scénu!

Celý článek

Chceš vědět o nových věcech na party ?

Napiš nám mail a vše se dozvíš.